Guided dives / Nurkowania z przewodnikiem
tripadvisor icon2  itakaLogo facebook icon 

Search

Nurkowanie to nasza pasja, którą chcemy sie dzielić z innymi

Jesteś certyfikowanym nurkiem i masz ochotę pozwiedzać Cypr nurkując w najpiękniejszych miejscach w rejonie południowo-wschodniej części Cypru? 

stevendiver

Wspaniale! Mamy dla Ciebie wiele do zaoferowania.

Podczas pobytu w południowo-wschodniej części Cypru, wszyscy certyfikowani nurkowie mogą doświadczyć wielu pozytywnych emocji podczas nurkowania w wielu tutejszych nurkowiskach. Wszystkie te podwodne przygody odbywają się przy udziale doświadczonych profesjonalistów ipadivers.com, którzy znają te miejsca, jak nikt inny, dzięki nim nurkowania są bezpieczne i ekscytujące!

Znamy bardzo dobrze tutejsze nurkowiska i postaramy się je wszystke pokazać z jak najlepszej strony.

Jeżeli interesują Cię jaskinie, zaproponujemy Caves Dive Site z kilkoma przepięknymi jaskiniami, i z niesamowitym wyjściem przez naturlny otwór w litej skale. Jeżeli chcesz zobaczyć na własne oczy rozbite amfory które najprawdopodobniej mają setki lat to zaprosimy się na Chapel Dive Site, gdzie uwiodą Cię nie tylko podwodne znaleziska ale i przepiękne zejście do groty, z której rozpoczniemy nurkowanie. Jesteś napalony na wrakowe przygody? To wspaniale, bo w Protaras zaledwie 3 min od brzegu (motorówką IPA Divers którą dysponujemy) znajdują się dwa wraki Liberty i Nemesis III, są to dwa zatopione statki, które możesz zobaczyć jednego dnia ! 

Naszym specjałem jednak jest Zenobia Wreck. Słynny prom (jeden z dziesięciu upragnionych dive sitów wrakowych na świecie), który zatonął z pełnym ładunkiem niedaleko miesta Larnaka. Powywracane ciężarówki pod woda na 40m robią niesamowite wrażenie, ogromny kadłub kryje w sobie wiele niespodzianek i tworzy wiele kryjówek dla fauny i flory morza śródziemnego. Zobaczysz tam wiele różnych gatunków ryb np. gruperów, a także czesto można spotkać skrzydlice, żółwie i mureny.

To tylko kilka nurkowisk na Cyprze opisanych w kilku słowach. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej odezwij się do nas, zadbamy by Twoja cypryjska przygoda nurkowa stała się przygodą życia.

-----------------------------------------------------------------

During your stay in South-Eastern part of Cyprus, all certified divers can experience many emotions diving in a wide range of dive sites. All of these underwater adventures will be leading by experienced ipadivers.com proffesionals, who know these places, like no other, and make your diving safe and exciting!

guided

 

 nurkowanie Cypr, nurkowanie na Cyprze, kursy nurkowania, nurkowanie na Cyprze, scubadiving in Cyprus, diving in Cyprus, scuba,

Recommended

zakrzowek gdynia dive cypr24n

Contact Us Today

 • Operating :

  All year round / całorocznie
 • Address:

 • IPA DIVERS

  Kavo Gkreko 428 shop nr 8, 5296 Protaras, Cyprus
 • Telephone: 

 • pl  0048 605 520 479
  ru 00357 97 60 11 43  
  uk  0044 7528 459518 
 • Email:

  info@ipadivers.com

Ipadiversshops Cypr nurkowanie IPA Divers Padi Dive Center