PADI Advanced Open Water Diver
tripadvisor icon2  itakaLogo facebook icon 

Search

nurkowanie cypr 8

Kurs nurka zaawansowanego - PADI Advanced Open Water Diver Course (AOWD - min. 2 dni)

Eksploracja, ekscytacja, doświadczenie!

Te wszystkie elementy, to właśnie kurs Advanced Open Water Diver. Aby odbyć ten kurs nurkowy, nie trzeba być "zaawansowanym" w umiejętnościach nurkowych. Kurs nurkowania AOWD jest tak zaprojektowany, aby poszerzać wiedzę nurka oraz jego doświadczenie. Kurs nurkowy AOWD uprawniający do nurkowania nawet do 30 m, można rozpocząć tuż po zdobyciu certyfikatu nurka podstawowego (OWD z uprawnieniami do 18 m głębokości). Kurs nurkowania AOWD pomaga budować zaufanie do swoich partnerów nurkowych, do wody i sprzętu oraz rozwijać umiejętności nurkowe podczas przeprowadzanych „przygód nurkowych” (nurkowań z przygodą). Pozwala posmakować różnych specjalności nurkowych i zdobywać  doświadczenie pod nadzorem instruktora PADI. Wykonamy podczas kursu nurkowego 5 nurkowań z przygodą. Wszystkie te nurkowania o różnym charakterze, jak np. nurkowanie głębokie, nocne, wrakowe, przyrodnicze, jaskiniowe, z łodzi, doskonałej pływalności itp., będą zalogowane w Waszym logbook’u  czyli rejestrze przeprowadzonych nurkowań i będą rozwijać Wasze umiejętności i wiedzę. Tak znajdujemy nowe sposoby na dobrą zabawę w nurkowaniu!

Jeśli spodoba Ci się któraś z przygód nurkowych w sposób szczególny, nie wahaj się zapytać swojego instruktora IPA DIVERS CYPRUS o kurs specjalistyczny w tym kierunku!

Kto może uczestniczyć w kursie nurkowania AOWD?

PADI (Junior) OWD, który ukończył 12 lat. Nurkowie jeszcze młodsi (powyżej 10 roku życia), mogą uczestniczyć tylko w niektórych przygodach nurkowych – zapytajcie  instruktora IPA DIVERS CYPRUS!

Czego będziecie się uczyć?

Zaplanujecie razem z instruktorem i będziecie uczestniczyć w 5 nurkowaniach, wybierając z długiej listy „nurkowań z przygodą”. Dwa z nurkowań są podczas tego kursu wymagane – to nurkowanie z przygodą głębokie oraz nurkowanie z przygodą nawigacji podwodnej. Trzy pozostałe przygody są do Twojego wyboru z dostępnych.

Podczas nurkowania z przygodą głębokiego można dowiedzieć się jak planować nurkowania, w których wpływ ciśnienia wody na nasz organizm ma szczególne znaczenie, z uwagi na zjawiska fizyczne i fizjologiczne związane z głębokością.

Nurkowanie z przygodą nawigacja podwodna udoskonala umiejętności nawigacyjne i posługiwanie się kompasem. Pomaga lepiej nawigować za pomocą cykli kopnięć nogami, w oparciu o ukształtowanie terenu, punkty nawigacyjne i czas.

Podczas pozostałych przygód możesz nauczyć się identyfikować ryby, fotografować i filmować, kontrolować pływalność, odkrywać wraki i wiele, wiele innych umiejętności.

Jak rozpocząć naukę od razu?

Zapisz się na kurs Advanced Open Water Diver Online (PADI eLearning), aby zacząć od razu. Uczysz się w swoim własnym tempie poprzez łatwy w obsłudze, interaktywny program. Masz również dostęp do wersji online podręcznika Adventures in Diving.

W centrum nurkowym IPA DIVERS CYPRUS najlepiej sprawdza się osobisty, fizyczny udział w części teoretycznej podczas omawiania zasad i warunków wypełnienia zadań kursu.

Wpadnij do IPA DIVERS CYPRUS, zapisz się na kurs, odbierz swoje materiały i rozpocznij naukę! Twój Instruktor spotka się z wami, aby zaplanować sesje sprawdzianu wiedzy oraz ustalić termin odbycia przygód nurkowych.

Jaki sprzęt używany będzie podczas kursu?

 

Poza użyciem podstawowego sprzętu nurkowego, będziemy pracować z kompasem, nożem nurkowym, oraz innym sprzętem specjalistycznym, w zależności przygody nurkowej, w jakiej weźmiesz udział. Twój PADI Instruktor wyjaśni jakie urządzeń i dlaczego trzeba ze sobą zabrać w głębiny. Czy to będą latarki? kołowrotki? torba wypornościowa do podnoszenia przedmiotów z dna? Czy już nie jest ekscytująco?

Odwiedź IPA DIVERS CYPRUS, aby dowiedzieć się więcej na temat sprzętu, z jakim rozpoczniesz swoje przygody w trakcie kursu nurkowania Advanced Open Water Diver.

Recommended

zakrzowek gdynia dive cypr24n

Contact Us Today

 • Operating :

  All year round / całorocznie
 • Address:

 • IPA DIVERS

  Kavo Gkreko 428 shop nr 8, 5296 Protaras, Cyprus
 • Telephone: 

 • pl  0048 605 520 479
  ru 00357 97 60 11 43  
  uk  0044 7528 459518 
 • Email:

  info@ipadivers.com

Ipadiversshops Cypr nurkowanie IPA Divers Padi Dive Center