PADI Bubblemaker - pierwsze nurkowanie dla dzieci!
tripadvisor icon2  itakaLogo facebook icon 

Search

 

nurkowanie cypr 6PADI Bubblemaker - pierwsze nurkowanie dla dzieci!

Kto może uczestniczyć w programie Bubblemaker?

Program Bubblemaker jest zabawny i bezpieczny! Jest przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia, aby poprzez zabawę nauczyć pociechy puszczać pierwsze bąbelki pod wodą przy użyciu profesjonalnego sprzętu nurkowego! Będziemy oddychać pod wodą z automatu oddechowego, wykorzystując także manometr, maskę, płetwy i jacket. Ponurkujemy w płytkiej wodzie pod nadzorem instruktora. Program Bubblemaker może być świetnym narzędziem do wypełnienia dzieciom czasu podczas przyjęcia urodzinowego lub innej okazji do świętowania! Takie ekscytujące wydarzenie pozostanie na pewno długo w pamięci przyjaciół, rodziców, rodzin, a przede wszystkim naszych pociech! A wszystko we wspaniałej, słonecznej, śródziemnomorskiej scenerii!

Zapytaj o imprezę Bubblemaker w naszym centrum nurkowym IPA DIVERS CYPRUS!

 

 

Wymagania:

Dziecko musi być w wieku co najmniej 8 lat i czuć się w wodzie komfortowo, tzn. nie bać się wody. Wcześniejsze doświadczenia z pływaniem czy nurkowaniem nie jest wymagane. Od strony formalnej, potrzebna będzie pisemna zgoda rodziców lub opiekunów na udział w zabawie.

 

Czego nasza pociecha się nauczy?

Dzięki programowi Bubblemaker zdobędzie pierwsze bezpieczne doświadczenia nurkowe pod bezpośrednią opieką i nadzorem Instruktora PADI. Zajęcia będą odbywać się w wodzie o głębokości nie większej niż 2 m. Dzieciaki poznają tajniki sprzętu do nurkowania i jego funkcje. Będą świetnie się bawić, aktywnie spędzając czas. Będzie też czas, aby rodzice uchwycili swoje pociechy na niezapomnianych zdjęciach!

 

Jak można rozpocząć zabawę już teraz?

Należy skontaktować się z IPA DIVERS CYPRUS i zapisać się na program Bubblemaker!

 

Sprzęt nurkowy i przebieg programu?

W programie Bubblemaker uczestnicy otrzymują podstawowe informacje o tym czego, i jak używać w czasie nurkowania. Jak oczyścić regulator oraz maskę z wody. Jak prawidłowo używać podstawowych znaków nurkowych. Jakie są podstawowe zasady obowiązujące nurków.

 

Recommended

zakrzowek gdynia dive cypr24n

Contact Us Today

 • Operating :

  All year round / całorocznie
 • Address:

 • IPA DIVERS

  Kavo Gkreko 428 shop nr 8, 5296 Protaras, Cyprus
 • Telephone: 

 • pl  0048 605 520 479
  ru 00357 97 60 11 43  
  uk  0044 7528 459518 
 • Email:

  info@ipadivers.com

Ipadiversshops Cypr nurkowanie IPA Divers Padi Dive Center